2018’in Tüm Burçlara Genel Etkileri

 

2017’yi geride bırakırken birçok burcun geçtiğimiz yılın zorlayıcı etkileri ile savaşmak zorunda kaldığına tanıklık edildi. 2018 yılında bu zorlayıcı etkilerin biraz olsun geride kaldığı görülüyor. Birçok burç açısından bu yıl biraz daha şanslı ilerleyecek. Özellikle aşk ve kariyer alanında şanslı bir dönemin başladığını söylemek mümkün. Ancak bununla birlikte 2018 kelimenin tam anlamı ile pek çok burç için bir sınav yılı olacak.

 Para ve Kariyerde Önemli Gelişmeler

 

2018 yılında etkili olması beklenen Jüpiter retrosu 10 Mart itibari ile tüm burçlar üzerinde gelişmelere sebep olacak. Bu gelişmenin içe çekilme, bugüne kadar kişinin yaptığı eylemleri sorgulaması, hayatını gözden geçirmesi ve yeni kararlar alması açısından gerçekleşmesi bekleniyor. Kişinin eğer bugüne kadar memnun olmadığı bir iş yaşamı varsa, Jüpiter’in kendisine sunduğu içselleşme ile hayatından neden memnun olmadığını ve bunun için neler yapılması gerektiğini sorgulaması gündeme gelecek. Bununla birlikte tüm burçlar üzerinde biraz daha cesaretli olma, bugüne kadar yapmak isteyip de cesaretsizlikten dolayı yapamadıklarını gerçekleştirme eğilimi gözlemlenecek. Tüm burçların bu içsel dönüşümü, bu yıl kişilerin hak ettiği ve daha çok kazanacakları bir işe sahip olmalarına veya parasal anlamda önemli getirileri olan anlaşmalara imza atmalarına imkan sunacak.

 Aşkta Yeni Başlangıçlar

 

           2018 burç yorumları bu yıl birçok bekarın hayatının aşkı ile tanışacağı ve ufukta mutlu evliliklerin görüldüğüne yönelik sinyaller veriyor. Özellikle Uranüs’ün koç burcunda ilerlemesiyle, romantik ilişkilerin başlangıçları birçok burç için söz konusu olacak. Ayrıca daha önceki yıllarda yaşanan zorlayıcı ilişkilerin bu yıl sonlanacağı ve bireylerin kendilerini daha özgür ve mutlu hissedecekleri yeni ilişkilere yelken açacakları da bu yılın öngörüleri içerisinde yer alıyor.

 Sağlığa Dikkat

 

Genel olarak şanslı bir yıl olarak tanımlanan 2018 yılında tüm burçların sağlık konusunda duyarlı olmaları tavsiye ediliyor. Zorlayıcı etkileri ile bilinen Satürn, bu yıl 19 Nisan itibariyle yeni bir retro hareketine başlıyor. Bu hareket, herkese dikkatli olması konusunda bir uyarı niteliğini taşımaktadır. Eğer sağlık sorunları varsa, bunların ihmal edilmemesi ve doktor kontrollerinin aksatılmaması, bu yılı sorunsuz atlatmaya yardımcı olacaktır

Etiketler:, ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir