Amigurumi Oyuncaklarımı Nasıl Satarım ?

Ev hanımlarının kendi hobileri ile para kazanması adına şu an günümüzde en rövaşta olan örgü heralde amigurumi oyuncaklar olsa gerek ve bir çok örgü sever hanımın hayalide el emeği göz nuru örgü oyuncak amigurumilerini paraya çevirerek emeklerinin karşılığında gelir elde etmek, işte bizde emekce.com olarak bir araştırma yaptık amigurumi oyuncaklarınızı nasıl paraya çevirebilirsiniz diye, aslında bu konuyla alakalı bir çok platform oluşturulmaya çalışılsada şu anda hali hazırda bir satış kanalı oluşturulamadığı gözümüze çarptı biz emekce olarak sizlerin bildiği üzere bir çok yabancı dilden çeviri yaparak özellikle çizgi film kahramanları ve popüler diğer amigurumi oyuncaklarını türkçeleştirdik ve amigurumiye olan tutkunuza bir nebzede olsa yarar sağlamak için çaba sarfettik şimdide sıra sizlere amigurumilerinizle para kazandırmakta bakalım bu konuda ne kadar başırılı olacağız.

Amigurumi Oyuncaklarımı Nasıl Satarım ?

  • Öncelik olarak bizim bu sitemizle bağlatısı olan facebook sayfamızı takip etmelisiniz çünkü bu konu hakkında güncel gelişmeleri ilk orada paylaşacağız. facebook sayfamızın linki: https://www.facebook.com/emekcee/
  • Yapılması gereken şey bir e-ticaret sitesi olabilirmi ? sizlerde görüşlerinizle bize yardımcı olursanız seviniriz.
  • İnstagram üzerinden satış yapan insanlar var ama onlarda yeteri kadar bir kitleye ulaşamıyorlar.
  • Bir marka veya etiket altında stok olarak alınıp büyük mağaza zincirlerinde satılması durumunda kadınlar ne kadar emeğinin karşılığını alabilecek ?
  • Birde tabi fiyat belirlerken bunu bir standarta sokmak adına bir çalışma yapılması gerekir. Sonuçta aynı ürünlerin aynı fiyatta satılması gerekir.
  • ürünleri kategorize ederken yapılan işçiliğin kalitesi kullanılan iplik vs. gibi bir çok faktör göz önüne alınılmalıdır.
  • Yapılan oyuncakların boyutlarına göre bir fiyatlandırma esas alınılabilir.
  • Eğer tüm bunlar konusunda bir ilerleme kaydedebilirsek sizlerinde desteğiyle amigurumi oyuncakları insanların evlerine çocukların oyunlarına çok daha geniş kitleleri kapsayacak şekilde adapte edeceğiz.

Facebook sayfamızdan bize ulaşarak düşüncelerinizi iletebilirsiniz Keyifli Örgüler…

 

DMCA.com Protection Status