Amigurumi Oyuncak

Miniklerin Oyun dünyasına sağlıklı bir çözüm sunan organik oyuncak amigurumiler sayesinde hobinizi kazanca dönüştürebilirsiniz;

Amigurumi oyuncaklar kanserojen içermeyen yün ipliklerden yapılması sayesinde çocukları bir çok hastalıklardan uzak tutuyor ve sağlıklı oyunlar oynamalarına olanak sağlıyor.

 

Günümüzde bir çok alanda organik ürünlere yönelirken çocukların sağlıklı organik hastalıklardan korunmalarına olanak tanıyan amigurumi oyuncaklarla oynamaları için yapmanız gerekenler çok basit;

Elinizden geliyorsa tariflerimiz sayesinde kolaylıkla örebilir veya amigurumi oyuncaklar örüp emekleriyle para kazanan insanlardan temin edebilirsiniz.

Amigurumi tariflerimize buradan ulaşabilirsiniz

Sitemiz içerisinde yüzlerce amigurumi tarifi bulunmaktadır;

Bu tarifler içerisinde yeni başlayanların kolaylıkla örebileceği tariflerle beraber ustaların örebileceği zorlukta tariflerde bulunmaktadır. Aynı zaman tariflerimizin tamamı kendi çevirilerimizden ve tasarımlarımızdan oluşmaktadır.

Resimlerde gördüğünüz amigurumi tariflerinin her birinin tarifi sitemizde sizleri bekliyor. 

Çocukların lazanya sever Garfield, Tazmanya canavarı, Bugs bunny, Tweety, Sylvestre, Pikachu gibi çizgi film kahramanlarıyla oyunlar oynamasını istemezmisiniz ?

Hemde kendi ellerinizle ördüğünüz tamamen el emeği oyuncaklarla !

Sizler için yaptığımız çeviriler sayesinde amigurumi oyuncak örmek çok keyifli olacak mobil uygulamamızı indirebilir. Her zaman tariflerimize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Facebook grubumuz üzerinden her an her dakika bilgi alışverişinde bulunma şansınız olduğunuda unutmayın lütfen.

Facebook sayfamızda her an her dakika güncel paylaşımlarımızı görebilir ilginiz dahilinde olanlara anında ulaşabilirsiniz.

 

İçerik Ortaklarımız

Bumerang - Yazarkafe

Bilgiotesi.com