2018 Lif Modelleri

Lifler çeyizlerin vazgeçilmezi ve bence en çok kullanılan çeyiz parçasıdır. Örmesi de gayet kolay ve zevkli. 2018 yılının ise gözdeleri Pofuduk çiçekli lifler, Emoji desenli lifler ve Sonsuzluk lifi gibi görünüyor. Ben de ördüğümüz lifleri sizlerle paylaşıyorum bu içerikte. Yeni modellerin yanı sıra klasiklerden vazgeçemediyseniz eski modellerden de ekledim.

Emoji desenli liflerin şablonlarını da daha önce bir içerikte paylaşmıştım onuda buraya ekliyorum. Kolayca örebilesiniz diye. Beğendiğiniz lifleri sipariş verebilmek için sosyal medya hesaplarımızdan veya yorum kısmından bize ulaşabilirsiniz şimdiden kolay gelsin.

En Güzel 5 Emojili Lif Şablonu

Yazar: Ela Yalçın

1995 yılında İstanbul'da doğdum. Sakarya Üniversitesinde Bilişim Sistemleri Mühendisliği okuyorum. Okuldan arta kalan zamanımı çeşitli hobilerle uğraşarak geçiriyorum. Annem de el işleri konusunda oldukça beceriklidir. emekce.com sayesinde annemin el işlerini ve kendi yaptığım ürünleri sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyorum. Sizlere de ilginiz için sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

1 thought on “2018 Lif Modelleri

    funicorn

    (14 Haziran 2018 - 19:04)

    Lifler çeyizlerin bu kadar çeşidini ilkez sitenizde görüyorum yapanların ve paylaşanların ellerine sağlık çok güzel modeller oluşmuş işte buna gerçek emek denir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir