Hayata dair her şey bu sitede sizleri bekliyor. Amigurumi ve örgü modelleri

 
Showing: 1 - 12 of 31 RESULTS
Lif Modelleri Örgü Modelleri

Komşu Çatlatan Lif Modeli Yapılışı

Örgü modelleri paylaşımlarımızda sıra harika bir örgü lif modeli detaylı örgü anlatım videosu sayesinde kolaylıkla örebileceğiniz çok şık bir tasarıma sahip komşu çatlatan lif modeli yapılışı yazımızda sizleri bekliyor. Örgüye dair arayıpta bulamadığınız her türden paylaşımı sizlere sunmaya devam ediyoruz.

En güncel örgü anlatım videolarını youtube kanallarında buluyoruz ve sizlerle paylaşıyoruz. Bu yazımızda sizlerle çok güzel bir lif modeli paylaşacağız, örgü lif modeli arayanlar için bu çok şık tasarımlı komşu çatlatan lif modeli son derece kaliteli bir örgü anlatımı ile sizleri bekliyor.

Örgü lif modeli yapım aşaması ilmekler yukarıdaki gibidir.

Lif modeli bitmiş hali üstteki gibi olacaktır.

Detaylı örgü anlatım videosu yazının altında sizleri bekliyor. Keyifli örgüler dilerim.

Komşu Çatlatan Lif Modeli Yapılışı (Video Anlatım)

Lif Modelleri Örgü Modelleri

Renkli Yıldızlar Lif Modeli Yapılışı

Örgü modelleri ve çeyizlik lif modelleri arayanlar için birbirinden güzel paylaşımlarımıza bir yenisini daha ekliyoruz, detaylı örgü anlatım video yardımı ile hiç zorluk çekmeden kolaylıkla örebileceğiniz çeyizlik renkli yıldızlar lif modeli yapılışı bu yazımızda sizleri bekliyor.

Örgüye dair aradığınız ne varsa her şeyi sizlerle paylaşıp örgü konusunda aklınıza takılan sorulara cevaplar buluyoruz. Lif modelleri, çeyizlik lif modelleri ve tığ ile örülen lif modelleri arayanlar için oldukça güzel bir model şık tasarıma sahip yıldızlar lif modelini video anlatım sayesinde üstelik hiç örgü bilmeseniz dahi kolaylıkla örebilirsiniz.

Alttaki video anlatım sizleri bekliyor. Keyifli örgüler dilerim.

Renkli Yıldızlar Lif Modeli Yapılışı (Video Anlatım)