Burçların İlişkilerde Önemi Nedir?

Pinterest Offical Page : Emekce.com

Facebook Group: Amigurumi Free Patterns

Facebook Offical Page: Emekce.com

Kadın ve erkek ilişkilerinde belli bir uyumun sağlanması ilişkinin geleceği açısından çok önemlidir. Bu uyumun ya da uyumsuzluğun nedeninin burçlar olduğu da düşünülür. Kıskançlıkların, ilgisizliklerin ya da aşırı ilginin nedeni doğduğunuz güne göre hesaplanan burçlardan dolayıdır.

Koç

Koç burcu karakter olarak daha dişli bir yapıya sahip olduğu için kendisine benzeyen burçtan biriyle yaşayacağı ilişkide çok fazla sorun yaşayacaktır. Sürekli baskınlık mücadelesi sorunları da kaçınılmaz kılar.
Boğa

Boğa burcu makul düşünebilen, mantığıyla hareket eden empati yeteneği güçlü bir burç olduğundan daha çok burçla uyum içinde olabilir. İkizler, yay, kova ve balık haricindeki tüm burçlarla ilişkileri sağlam temellere dayanır.

İkizler

Düşünce açısından sürekli değişkenlik gösteren İkizler burcu özgürlüğüne de düşkün olduğundan kendisini kısıtlamayan burçlarla daha kolay ilişki kurar. Boğa, balık, oğlak burcu İkizler burcu için uyumsuz burçlardır.

Yengeç

Yengeç burcu, duygusallığı ağır basan bir burç olup daha çok romantik olan burçlarla anlaşabilir. Kova, yay, terazi, başak burçları hariç tüm burçlarla rahatlıkla ilişki sürdürebilir.

Aslan

Aslan burcu topluluk içerisinde çekinmeyen eğlenmeyi seven romantik bir burçtur. Liderlik vasıfları da ağır bastığından daha uysal karakterdeki balık, terazi, mantıklı bir burç olan akreple, kendi özelliklerine yakın olan yay burcuyla kurduğu birliktelikler daha uzun ömürlü olur.

Başak

Duygu yoğunluğu yaşayan başak burcunun da yine kendi burcundan biriyle terazi, yay ve oğlak burçlarıyla ideal beraberliği mümkündür.

Terazi

Terazi burcu nezaket sahibi bir burç olmasından dolayı kova, yay, akrep ve kendi burcundan olan partneriyle uyumu yakalaması daha kolaydır.

Akrep

Yerinde duramayan bir burç olan Akrep kıskanç ve seksüel anlamda baskındır. Yay burcu haricinde diğer burçlarla genellikle uyum içinde olur.

Yay

Yay burcu eğlenceyi seven Akrep ve Aslan burçlarıyla uyumlu birliktelik kurabilir.

Kova

Kova burcu ilişkilerinde daha çabuk yorulan bir burç olduğundan boğa burcuyla ideal ilişkiyi yakalaması mümkündür.

Oğlak

Oğlak burcu gerçekçi olması kaynaklı ikizler ve yay burçlarıyla kolay anlaşır.

Balık

Balık burcu kendi burcundan insanlarla romantik bir bağ yakalayacağından sakinliği kendisi gibi balık burcunda bulur.

Karakter anlamında uyumsuz olmasına rağmen çoğu kişi birbirinin bazı özelliklerini törpüleyerek ya da görmezden gelerek ilişkilerini sürdürür ya da devam etmeme kararı alır. Sonuç olarak burçlar kişilerin karakteristik özelliklerini belirlemede sanıldığından çok daha önemlidir.

Mutlu Günler Dilerim

 • I am amigurumi designer and lover.

Random Posts

 • Amigurumi Orange Flower Doll Free Crochet Pattern

  Pinterest Offical Page : Emekce.com Facebook Group: Amigurumi Free Patterns Facebook Offical Page: Emekce.com The most current amigurumi crochet patterns are waiting for […]

 • How To Make Amigurumi Doll

   Click For Crochet Abbreviations List Pinterest Offical Page : Emekce.com Facebook Group: Amigurumi Free Patterns Facebook Offical Page: Emekce.com I did not use […]

 • Amigurumi Mouse Free Crochet Pattern

  Pinterest Offical Page : Emekce.com Facebook Group: Amigurumi Free Patterns Facebook Offical Page: Emekce.com In this article we will share the amigurumi mouse […]

 • Ajurlu Mantarlar Örgü Modeli Yapılışı

  Pinterest Offical Page : Emekce.com Facebook Group: Amigurumi Free Patterns Facebook Offical Page: Emekce.com Örgü modelleri ile alakalı paylaşımlarımıza bu yazımızla devam ediyoruz, […]