Cinsel Uyum ve Beraberlik

Pinterest Offical Page : Emekce.com

Facebook Group: Amigurumi Free Patterns

Facebook Offical Page: Emekce.com

Kurallar Koymayın

 

Cinsel hayattan verim alabilmek için çiftler ilişki süresince kesinlikle kurallara bağlı kalmamalıdır. Anın ve isteklerin getirdiklerini ellerindeki koşulları da göz önünde bulundurarak değerlendirmelidirler. Cinsel birleşimden önce bazı kurallar koyup bu kurallara uymak zorundaymış gibi hissetmek, çiftleri özgünlükten ve doğallıktan uzaklaştırır. Örneğin; çiftler cinsel ilişkiden önce belli bir pozisyon kararlaştırıp sadece o pozisyonu uygulamaya çalışırsa kendilerini kısıtlanmış hissederler. Cinsellik sınır tanımaz, cinsellik özgürlüktür. Cinsel birleşme esnasında erkek ve kadın içlerinden geldiği gibi davranmalıdır. Kendilerini belli bir kurala bağlıymış gibi hissetmekten kaçınmalıdır.

 

Cinsel Uyumu Yakalayın

 

Cinsellik hem erkek hem kadın için arzuları tatmin etme açısından bir zevk

aracı olduğundan, cinsellikte uyum sağlamak büyük önem taşır. Çiftler cinsel birleşme esnasında birbirlerine uyum sağlamayı öğrenmelidir. Çünkü uyumsuzluk büyük ihtimalle çiftlerden birinin bu birleşmeden zevk alıp diğerinin de pasifleşmesine yol açacaktır. Uyumu sağlayabilmek için çiftler birbirlerinin hareketlerini izlemeli ve ona göre de tepki vermeli. Ancak kesinlikle pasif kalmayı seçmemelidir. Çünkü pasif kalan her birey, cinsel arzularının partneri tarafından bastırılmasını kabul ediyor demektir. Bu pasiflik de gene çiftler arasında uyumsuzluğa yol açar ve cinsel birleşme sadece bir kişiye zevk vermiş olur. Çiftler partnerlerini cinsellik açısından tanımaya başladıkça uyumu sağlamak onlar için daha kolay hale gelir. Birbirlerinin cinsel arzularını çözmeye ve tatmin etmeye başladıkça da cinsel hayata hareketlilik ve canlılık gelir.

 

  • 1995 yılında İstanbul'da doğdum. Sakarya Üniversitesinde Bilişim Sistemleri Mühendisliği okuyorum. Okuldan arta kalan zamanımı çeşitli hobilerle uğraşarak geçiriyorum. Annem de el işleri konusunda oldukça beceriklidir. emekce.com sayesinde annemin el işlerini ve kendi yaptığım ürünleri sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyorum. Sizlere de ilginiz için sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

Random Posts