Malesef ülkemizdeki bir çok insanın en büyük problemi işsizlik bu konuda tüik’ in verilerine de bakacak olursak işsizlik gerçekten endişe verici durumlarda. Biz resmiyetle ilgilenmediğimiz için verileri paylaşma gereği hissetmedik. Bu yazıdaki amacımız işsiz kalan insanları bir an önce iş sahibi yapmaya çalışmak olacak sizlerde kendinize uygun bir işi yazımızda vereceğimiz linkler üzerinden sitelere üye olarak yapacağınız başvurularla bulabileceksiniz. İşim yok diye ümitsizliğe kapılmayın çünkü işsizliğin insanlar üzerinde yarattığı en büyük problem ümitsizlik ve buna bağlı olarak ortaya çıkan psikolojik sorunlar. Malesef ki maddi açıdan problem yaşayan insanların bir çoğunda depresyon kaçınılmaz bir son gibi görünüyor. Umarım kendinize uygun bir iş bulur ve işsiz insanlar kervanından bir önce kurtulursunuz.

İş Bulma Siteleri:

Cv nizi oluşturarak bu siteler üzerinden iş başvurularınızı yapın. Ve inşallah kendinize uygun işi bulabilirsiniz. Sosyal medyadan bizi takip etmeyi unutmayın…

Written by

Sezer Arslan

1992 istanbul doğumluyum osmaniye korkut ata üniversitesi inşaat mühendisliği bölümünden mezun oldum. 2016 yılından beri emekce.com sitesinde editörlük yapmaktayım web sektöründe çalışmalarda bulunmaktayım.