En Kolay Kredi Veren Bankalar Listesi

Hızlıca kredi veren bankalar hangileri, krediye ihtiyaç duyduğunuzda hızlı bir şekilde kredi alabilmek için başvuracağınız bankaların listesi ve nasıl kredi alabileceğiniz hakkında bazı fikirler vereceğiz yazımızda. Öncelikle kredi çekerken dikkat edilmesi gerekenler vade, faiz oranı, ödeme gücü sonuçta çekeceğimiz krediyi geri öderken yaşayacağımız problemler banka notumuzu düşürecek ve daha sonraki süreçte banka ilişkilerimizde problem yaşamamıza sebep olacaktır. Bir çok banka özellikle son dönemlerde kredi verirken her şeyi inceliyor. Kredi çekerken ne kadar uzun vadeli çekerseniz geri ödeyeceğiniz miktarda fazlalaşacaktır.

Günümüzde bir çok banka artık şubeye gitmeden kefilsiz olarak internet şubeleri üzerinden veya mobil şubelerden yapacağınız başvurular sonucunda istediğiniz miktarda kredinizi çekme olanağı tanıyor. Teknoloji insanların hayatlarını kolaylaştırmak için olsa da çoğu zaman internetten yapacağınız başvurularda olumsuz sonuçta alabilirsiniz. Bundan dolayı bankalara giderek gerekli evraklarla beraber yapcağınız başvurular daha olumlu sonuçlar verecektir.

Kolay kredi veren bankalar listesi:

  • N Kolay kredi ile anında kredi

Aktif Bank’ın online bankacılık hizmeti olan N Kolay sayesinde şubeye gitmeye ve belge toplamaya gerek kalmadan ihtiyaç kredinizi alabilirsiniz. Aktif Bank müşterisi değilseniz bile  N Kolay’dan kolay kredi kullanabilirsiniz. Aktif Bank kullanıcısı olmamanız durumunda gerekli imzalar için bildirdiğiniz adrese bir kurye gönderilecek ve belgeler imzalatılacaktır. Yapmış olduğunuz acil kredi başvurusu onaylandığında, talep ettiğiniz tutar hesabınıza yatırılacaktır.

  • Masrafsız Enpara.com ihtiyaç kredisi

Enpara.com ile hiçbir masraf tutarı ödemeden, sigorta yaptırmadan ve şubeye gitmeden avantajlı faiz oranları ile kredi kullanabilirsiniz. Online kanallar aracılığı ile anında kredi başvurunuzu yaptıktan sonra hiçbir şekilde şubeye gitmenize gerek kalmadan kredinizi kullanabilirsiniz. QNB Finansbank müşterisi değilseniz ilgili belgeler için bir Enpara.com çalışanı dilediğiniz yer ve saatte sizi ziyaret ederek ilgili belgeleri imzalamanızı sağlıyor.

  • CEPTETEB ihtiyaç kredisi

CEBTETEB ihtiyaç kredisi ile şubeye gitmeye gerek kalmadan online kanallar aracılığı ile kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. CEPTETEB ihtiyaç kredisi başvurusunu 1000 – 30.000 TL arasındaki acil nakit ihtiyaçlarınız için yapabilir, kredinizi 48 aya kadar vadelendirebilirsiniz. TEB müşterisi değilseniz yine şubeye gitmenize gerek yok çünkü bir banka çalışanı bildirdiğiniz saatte bildirdiğiniz yere gelerek ilgili belgeleri imzalamanızı sağlıyor.

  • Akbank Direkt Kredi

 Akbank Dikret Kredi de yine şubeye gitmeden dijital bankacılık olanaklarından faydalanarak kredi kullanmanızı sağlayan bir kredi ürünü. Akbank Direkt Kredi ile 20 bin TL’ye kadar belgesiz, imzasız kredi kullanabilmeniz mümkün.

  • ING Bank e-kredi

 ING Bank’ın e-kredi hizmeti ile ING Bank müşterisi olsanız da olmasanız da şubeye gitmenize gerek kalmadan ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilirsiniz. Krediniz onaylanırsa talep ettiğiniz tutar hemen hesabınıza yatırılacaktır.

  • Yapı Kredi Anında Şubesiz Kredi

Yapı Kredi’nin sunduğu Anında Şubesiz Kredi hizmeti ile online kanallardan başvuru yaparak şubeye gitmeye ve belge ibraz etmeye gerek duymadan hemen kredi başvurusu yapabilir, kredinizi anında kullanabilirsiniz.

  • İş Bankası Anında Kredi 

İş Bankası’nın sunduğu anında kredi olanağı ile İşCep’ten ya da internet şubesinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilir, belge ibraz etmeye gerek kalmadan kredinizi kullanabilirsiniz. Bu kredi ürünü ile 25 bin TL’ye kadar kredi çekmeniz mümkün.

  • Odeabank Kolay kredi

Tamamen şubesiz kefilsiz yapacağınız internet başvurularıyla istediğiniz mikktarda kredi başvurusu yapabiliyorsunuz.

  • Garanti Bankası 

Garanti bankası intenet bankacılığı konusunda önemli yatırımları olan bir bankadır. Şansınızı denemenizde fayda var ancak unutmayın sürekli kredi başvurusu yapıp olumsuz sonuç almak sicilinizi bozabilir.

Similar Posts