Kilim desenli patik modelleri paylaşımlarımızda sırada siyah renkli gelin patik modeli yapılışı detaylı anlatımına geldi;

Örgüye dair aradığınız herşeyi bulabileceğiniz sitemizde en sevilen patik modelleri arasından bir tanesi olan kilim desenli patik modeli yapılışı detaylı örgü anlatımını yazımızda bulabilirsiniz.

En güncel örgü modelleri paylaşımlarımızın tümü tamamen detaylı ve öğretici yapıya sahiptir. Sizde kendinize bir çeyizlik gelin patiği modeli arıyorsanız bu çok şık kilim desenli patik modeli tam size göre çok güzel bir modeldir.

Örgü ile alakalı paylaşımlarımızın tümüne bizi takip ederek günlük yaptığımız paylaşımlarla ulaşabilirsiniz. Her gün youtube kanallarında paylaşılan örgü modelleri sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz. Sitemiz içerisinde youtube paylaşımları dışında kendi tariflerimizde bulunmaktadır.

Bu güzel kilim desenli patik modeli detaylı anlatım videosu yazının altında sizleri bekliyor. Keyifli örgüler dilerim

Kilim Desenli Siyah Gelin Patiği Modeli (Video Anlatım)

Written by

Sezer Arslan

1992 istanbul doğumluyum osmaniye korkut ata üniversitesi inşaat mühendisliği bölümünden mezun oldum. 2016 yılından beri emekce.com sitesinde editörlük yapmaktayım web sektöründe çalışmalarda bulunmaktayım.