Örgü Gül Modeli Yapımı

Pinterest Offical Page : Emekce.com

Facebook Group: Amigurumi Free Patterns

Facebook Offical Page: Emekce.com

Örgülerinizde her zaman kullanabileceğiniz çok güzel bir gül motifi örgü anlatımı sizlerle;

⦁ Gülü daha büyük veya daha küçük yapmak için başlangıç ​​zincirini 2 artırın veya azaltın.
⦁ 3 zincir çekin başlangıç ilmeği olarak sayılır.

Gül:

Sıra1: 65 zincir, ikili trabzan yapın kanca ile 5.inci sırada (ikili trabzan, 1 zincir, aynı ilmek içine ikili trabzan). zincir 1, ikili trabzan aynı ilmeğe (2*(ikili trabzan, 1 zincir, aynı ilmek içine ikili trabzan)). * (Bir sonraki zincir, ikili trabzan, 1 zincir, aynı ilmek içine ikili trabzan), tekrarlayın *.

sıra.2: Üç zincir yapın, çevirin, ikili trabzan ve bir zincir boşluk bırakın, 3zincir, aynı boşluğa 2 ikili trabzan (1. kabuk ilmeği oluştu). * (2 ikili trabzan, zincir 3, 2 ikili trabzan) bir sonraki boşlukta * tekrarlayın. (31 kabuk)

sıra.3: 3 zinciryapın, çevirin, Kabuğun üstünde 2 ikili trabzan, [4 üçlü trabzan, aynı alanda 3 ikili trabzan] (1. yaprak oluşmuştur). * [3ikili trabzan, 4 üçlü trabzan, 3 ikili trabzan] sonraki kabuğun üstünde * tekrarlayın. Yuvarlanırken güvence altına almak için uzun bir kuyruk bırakarak tutturun. (31 yaprak)

 • Sabiltlersek Bu noktada gülü tıkayıp, yaprakların daha belirgin görünmesini sağlarız.

Gülü bitirin : Uzun bir kuyrukla baştan başlayarak, bir gül oluşturmak üzere taçyaprağı şeridini sarmaya başlayın. iğneyi 1.sırada ikili trabzan, 1 zincir, aynı ilmek içine ikili trabzan şeklinde dikiş yaparak sararken çiçeği sabitlemek için kuyruk ve bir iplik iğnesini kullanın. İsteğe bağlı: güzel bir vurgu için gülün merkezine bir zincir veya süsleme ekleyin.

Yapraklar: (2.75mm) kanca kullanın

15 zincir, 2. zinciri kanca ile çek sık iğne yap, sonraki 2 ilmeğe tekli trabzan, önümüzdeki 2 ilmekde ikili trabzan, sonraki 4 ilmekde üçlü trabzan, sonraki 2 ilmekde ikili trabzan, sonraki 2 ilmekde tekli trabzan, sık iğne ile bitirin.
İşi döndürün ve başlama kanalının diğer tarafında çalışın: 1. ilmeğe sık iğne , sonraki 2 ilmekde tekli trabzan, önümüzdeki 2 ilmekde ikili trabzan, sonraki 4 ilmekde üçlü trabzan, önümüzdeki 2 ilmekde ikili trabzan, sonraki 2 ilmekde tekli trabzan, son zincir’de sık iğne, ilmek kaydırma ve son ilmeğe sık iğne.

Yüzey yaprak merkezini yukarı kaldırın. (1. yaprak yapılır, burada durun ve tek yaprakları istiyorsanız takın.)
15 zincir yapın, yaprak için talimatları tekrarlayın. Bitirdikten sonra, sapı olan uca geri dönmelisiniz.
Şapkaya dikmek için uzun bir kuyruk bırakarak tutturun.

25 zincir , (kök için 10, ikinci yaprak için 15) Yukarıdaki yaprak için talimatları tekrarlayın. Bitirdikten sonra, sapı olan uca geri dönmelisiniz.

 • I am amigurumi designer and lover.

Random Posts

 • Pink Ponny Amigurumi Free Crochet Pattern

  Pinterest Offical Page : Emekce.com Facebook Group: Amigurumi Free Patterns Facebook Offical Page: Emekce.com Hello, ladies. Welcome to our site where you can […]

 • Amigurumi Pika Bebek Yapımı

  Pinterest Offical Page : Emekce.com Facebook Group: Amigurumi Free Patterns Facebook Offical Page: Emekce.com En güncel ücretsiz amigurumi tariflerini sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. […]

 • Amigurumi Crochet Cat (Kedi) Amineko Free Pattern Yapılışı

  Pinterest Offical Page : Emekce.com Facebook Group: Amigurumi Free Patterns Facebook Offical Page: Emekce.com Emekce.com olarak hergün yeni bir örgü modeli yapılışını sizler […]

 • Amigurumi Santa Claus Free Crochet Pattern

  Pinterest Offical Page : Emekce.com Facebook Group: Amigurumi Free Patterns Facebook Offical Page: Emekce.com We continue to bring you the most beautiful patterns […]