Black Friday (Kara Cuma) İndirimli Siteler

Dünyada alışveriş çılgınlığı sınır tanımıyor alışveriş denince ilk akla gelen şey indirim. Peki hangi firma ne kadar indirim yapıyor. İşte sizler için dünyada ve ülkemizde indirim günü olarak bilinen Kara Cuma (Black Friday) gününde firmaların yaptığı indirimlerin tam listesini makalemizde Emekce.com farkıyla sunacağız.

Nedir Bu Kara Cuma (Black friday) ?

Mağazaların çok erken saatlerde açıldığı bu günde çok büyük indirimler bizleri bekliyor olacak sizler de ihtiyaçlarınızın bir listesini yaparak mağazalara bi bakın derim. Bu günlere Kara Cuma denmesinin sebebi ise belki de büyük şehirlerde yaşayan insanların hiç hoşuna gitmeyecek ama, İnsanların mağazalara hücum etmesinden dolayı şehirde trafik ve kaos durumu ortaya çıkmasıdır. Bu hususa dikkat edelim lütfen. Ayrıca mağazalarda uzun kuyruklar da sizi bekliyor olacak hastalığı olanlar mümkünse kendileri gitmesin sağlık daha önemli sonuçta.

Kara Cuma  Dolandırıcılarına Dikkat 

Ülkemizde Kara Cuma günü %64 ile en fazla internet üzerinden satış yapılıyor. Burda özellikle kredi kartlarımızın güvenliğine dikkat edelim internet korsanlarının açtığı tuzaklara düşmeyelim sahte web siteleri açıp dolandırıcılık yapan insanlar bu günleri fırsat olarak göreceklerdir. Güvenilir siteler üzerinden alışveriş yaparak güvenliğimizi sağlayalım ve dolandırıcıların tuzaklarından kurtulalım.

Kara Cuma Yapan Firmalar

İnternet ortamında satış yapan:

 

ilk akla gelen firmalar bunlar bunların dışında bir çok firma indirim yapıcak takip edin stoklar tükenmeden alın.

Keyifli alışverişler dilerim aman gözünüzü fazla karartmayın ihtiyaç dahilinde bütçenize uygun davranın…

 

Similar Posts