Kadınları Etkilemenin Yolları

Kadınları Etkilemenin Yolları

Kadınları etkileme sanatı, pek çok erkeğin hayatları boyunca en az bir kez denemiş olduğu bir yöntemdir. Kimi zaman başarıyla sonuçlanan bu taktikler kimi zaman da hüsranla sonuçlanabilmektedir. Bir erkeğin bir kadını etkileyebilmesi için neler yapması, nasıl davranması gerektiği sorumuza yanıt arayalım.

Kadınları Etkileme Sanatı

Kadınlar kaşı cinsin karizmatik, özgüvenli, bakımlı ve esprili olmasını önemsemektedir. Ancak elbette ki bunlardan birine sahip olmak tek başına yeterli değildir. Kadınları etkilemek için öncelikle onlara güven hissettirmelisiniz. Kadınlar güvenmedikleri erkeklerle beraber olmayı asla istemezler. Bir kadın erkekte temiz bir görünüme, şıklığa ve özenli davranışlarından etkilenir. Bir kadınla tanıştığınızda onunla gözlerinin içine bakarak konuşmalısınız. Bu ona kendisini özenle dinlediğinizi ve onu önemsediğini hissettirecektir.

Beden dili kadınların dikkat ettiği diğer bir husustur. Eğer bir kadınla tanışmış ve aynı ortamda sohbet halindeyseniz asla telefonunuzla ilgilenmeyiniz. İçeceği bittiyse başka bir şey daha isteyip istemediğini sorun ve ilgili davranınız. Sadece ona odaklanın, nazik olun ve ilk günden özel hayatıyla ilgili konuları o açmadıkça sormayın.

Kadınlar çekingen ve utangaç erkeklerden pek hoşlanmazlar. Girişken ruhlu, kendin emin bir sesle konuşan ve bilgili erkeklerle ilgilenirler. İlk izlenimin çok önemli olduğu ilk tanışma aşamasında kadınlar karşısındaki erkeği süzgeçten geçirirler. İlk tanışma anı, erkeğin aslında nasıl biri olduğu konusunda epey fikir vermektedir. Davranışlarınızla etkileyemediğiniz bir kadını geri kazanmak ne yazık ki pek mümkün olamamaktır. Bunun için ilk izlenim çok önemlidir.

Başarısız Olanlar İçin Tavsiyeler

Şimdiye kadar kadınlara yaklaşmayı denemiş ancak başarılı olamamış kişilerin kendilerini iyi tanımaları ve nerede yanlış yaptıklarını keşfetmeleri gerekir. Kadınlara karşı yanlış bir hatası varsa da bunu düzeltmek için kişisel gelişimle ilgili kitaplardan faydalanmalı ve ilgili yazılar okuyarak bu kendisini geliştirmeye çalışmalıdır.

Similar Posts