Kırmızı Gül Desenli Lif Modeli

Pinterest Offical Page : Emekce.com

Facebook Group: Amigurumi Free Patterns

Facebook Offical Page: Emekce.com

Kırmızı gül desenli lif modelimizde bir farklılık yaparak taban için iki renk kullandık. Böylece çevresi için kullandığımız beyaz renk çerçeve görünümü atakoykbb.com vermiş oldu. Çerçeve için seçmiş olduğumuz renkle örmeye başlıyoruz. 25 adet fıstık yapıp üzerine 2 sıra yıldız örüyoruz. 3. sıraya geçtiğimizde 2 yıldız örüp sarı iple yıldız örmeye devam ediyoruz. Son iki yıldızı yine beyaz iple örüyoruz.

4. sıraya geçtiğimizde şablonda bulunan gül desenini kurmaya başlıyoruz. Daha önceki modellerimizde yaptığımız gibi desenimizi ortalamayı unutmuyoruz. Resimdeki gibi desen bittiğinde 1 sıra sarı ve 2 sıra beyaz ipten yıldız örerek lifimizi bitiriyoruz. Kenarlarına istediğiniz şekilde giderek lifi tamamlayabilirsiniz.

Huzurlu günlerde kullanmanız dileğiyle..

  • 1995 yılında İstanbul'da doğdum. Sakarya Üniversitesinde Bilişim Sistemleri Mühendisliği okuyorum. Okuldan arta kalan zamanımı çeşitli hobilerle uğraşarak geçiriyorum. Annem de el işleri konusunda oldukça beceriklidir. emekce.com sayesinde annemin el işlerini ve kendi yaptığım ürünleri sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyorum. Sizlere de ilginiz için sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

Random Posts