Taş Boyama Sanatı Nasıl Yapılır?

Zamanın insanı yönlendirip bir konu hakkında fikir edinmesi o kadar güzel bir şeyki kelimeler bile bazı şeyleri anlatmakta yetersiz kalabiliyor az sonra görecekleriniz karşısında öylesine hayrete düşeceksiniz ki sizlere gördüklerinizin gerçekten sadece bir taş parçası olduğunu anlatmaya çalışmaktan başka yapabileceğim hiç bir şey kalmayacak evet bu harika resimlerin her biri bir taş parçasının üzerine çizilmiş bir tual değil sadece taş boyama tekniği ile çizilmiş boyamalar.

En güzel taş boyama modelleri sizler için derledik ve bir araya getirdik umarım beğenirsiniz.

Peki nedir bu taş boyama tekniği birazda bundan bahsedelim istiyorum;

Kolay Taş Boyama Nasıl Yapılır?

Elinizde varsa akrilik boyalarla taş boyama kolayca boyayabilirsiniz. Deniz kenarından ya da etraftan topladığınız taşları boyayabilirsiniz. Üzerlerine dekupuj tutkalı ile renkli desenli dekupaj kağıtları, peçete tutkalı ile peçeteler yapıştırabilirsiniz. Ya da taşların üzerine desen çizip onları boyayabilirsiniz. Tüm boyama işlemi bittikten sonra uzun süre kullanabilmek için dış etkilerden korumak için vernikleme işlemi yapmanız gerekiyor. Eğer vernik yoksa evinizde parlatıcı şeffaf oje ile de boyayabilirsiniz.

Galerimizde sizlere farklı şekillerde boyanmış birçok farklı taş boyama örnekleri sunduk. Umarım işinize yarar. Sizlere hobi hakkında biraz da olsa fikir verir.

Similar Posts