|

Örgü Bebek Patiği Modelleri

Havalar soğudu yazık minik bebeklerin ayakları üşümesin istemezmisiniz? Tabiki istemezsiniz öyleyse hiç zaman kaybetmeden bu birbirinden tarz minnoş ayaklara çok yakışacak patiklerden örmeye başlayabilirsiniz.

Özellikle havaların soğumasıyla beraber en çok karşılaştığımız örgü modelleri olarak karşımıza kışlık örgüler çıkıyor. Kışlık örgüler içerisinde önemli bir yer tutan kışlık bebek elbiseleri modelleri de en çok aranan modeller olarak gözümüze çarpıyor bizde bu doğrultuda bebek patik modelleri paylaşımı yapma gereği hissettik hiç bir yerde bulamaycağınız kışlık bebek patik modelleri bu yazımızda sizleri bekliyor.

Bebek patik modelleri arayanlar ve bebek patiği nasıl örülür merak edenler için en güncel patik modellerini her zaman sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz.

kız bebekler için patikler, ayakkabı desenli patikler, hayvan desenli patikler. Herbiri birbirinden güzel patik modellerine kesinlikle göz atmadan geçmeyin hiç bir yerde bulamayacağınız bu patik modellerini sizler için bir araya getirdik keyifli örgüler dilerim

Ayakkabı Desenli Bebek Patikleri 

Hayvan Desenli Bebek Patikleri

Bebekleriniz için en güzel patik modelleri ;

 

 

 

Similar Posts