|

İyi Öpüşme Teknikleri

Sağlıklı temiz bir öpüşme için gerekenler;

 

İlişkilerde Öpüşme

Çiftler arasında öpüşme çok özel bir durumdur hatta bazı öpüşme anları öyle tutkulu ve özel olur ki, seneler sonra bile hatırlanır.

Nasıl Öpüşmeli?

Partnerinizin hazır olduğunu hissetmeden, onu öpmeyin ancak ilişkinize ani sürprizler yaşatmak ve onun ayaklarını yerden kesmek için, aniden bir yere yaslayarak tutku dolu bir şekilde dudaklarına yapışmak, ilişkinize iyi gelecektir.

İyi bir öpüşme anı yakalamak için doğru zamanı yakalamak çok önemlidir. Doğru zamanlamayla yapılan tutkulu bir öpücük ile partnerinizin başını döndürebilirsiniz.

Öpüşme anında kaba olmamaya ve tükürük saçmamaya dikkat edin, çünkü bu durum, yaşadığınız anın büyüsünü bozabilir ve öpüşmeyi itici bir hale getirebilir.

Öpüşmeden önce dudaklarınızı ıslatmaya çalışmayın. Hazırlık aşaması gibi görülebilen bu durum yine bu büyülü bozabilir.

Öpüşürken ağzınızı çok açmayın ve yine dilinizi de fazla çıkarmayın. Dudaklarınızı hafif açmanız ve dilinizle hafif dokunuşlar yapmanız yeterli olacaktır. Öpüşme sırasında partnerinize kaba sözler sarf etmekten kaçının. Tutkulu ve ateşli bir fısıldamayla söyleyeceğiniz aşk sözcükleri yeterli olacaktır. Zarif olmanız özellikle bir kadın için çok önem taşır

Öpüşme anında partnerin yüzünü, çok sıkmadan ve ona geri çekilebilme imkanı verecek şekilde ellerinizin içine almak çok etkileyici olacaktır. Ağzınızın ve dişlerinizin temiz olmasına ve nefesinizin güzel kokmasına dikkat edin. Ani yaşanacak bu anlar için dişlerinizi sık sık fırçalamaya dikkat edin.

Öpüşürken nefesinizi kontrol edemediğiniz anlarda dudakları kulak memesine doğru kaydırabilirsiniz, durum partnerinizi mutlu edecektir.

Similar Posts