Sarı Ördek Lif Örneği

Pinterest Offical Page : Emekce.com

Facebook Group: Amigurumi Free Patterns

Facebook Offical Page: Emekce.com

Çeyizlerin vazgeçilmezi dendiğinde aklınıza ilk gelen şey nedir? Tabi ki banyo lifleri, günlük hayatımızda fazlaca kullandığımız için çeyizde çok sayıda olması gerekir. Sizler için lif modelleri ve şablonları paylaşmaya başlayacağız. Dilerseniz lif şablonlarını etamin için de kullanabilirsiniz.
İlk örneğimiz olan sarı ördekle başlayalım taban için kullanacağımız rengi belirleyelim ve birkaç tane zincir çektikten sonra 25 adet fıstık yaparak başlıyoruz. Siz dilediğiniz boyutta başlayabilirsiniz ancak bütün modellerde şablonda bulunan motiflerin en yüksek ve en geniş yerlerindeki çarpı işaretlerini sayarak sağ-sol, alt-üst boşluklarını ayarlayarak ortalamalısınız.

Liflerinizde her zaman birbirlerine ve yaptığınız modellere uygun renkler seçerseniz çok daha şık duracaktır. Biz bu örnekte dere üzerinde yüzen bir ördek olduğu mecidiyekoylions.com için taban rengini mavi seçtik ördek içinse sarı renk kullandık. Gözünü siyah ve gagasını da bej rengi kullandık. Tabi ki siz dilediğiniz renkleri yada evde bulunan artık ipleri de kullanabilirsiniz.


Kolayca örmeniz ve mutlu günlerde kullanmanız dileğiyle.

  • I am amigurumi designer and lover.

Random Posts