|

Dr. Ahmet Maranki Zayıflatan Soğan Kürü Tarifi

Sağlığını kaybetmeden kilo kaybetmek isteyenler doğru yerdesiniz bilimselliği Dr. Ahmet Maranki nezdinde onaylanmış bir diyet programı tamamen kendi tarifi olan soğan kürü ile zayıflama diyetine bakabilirsiniz.

Kısa sürede etkili ve başarılı olarak kilo vermek isteyenlerdenseniz Dr. Ahmet Maranki’nin bu tarifi tam da size göre. 1 Haftada 3 Kilo Verdim!Özellikle mevsim geçişlerinde alınan kilolarla başa çıkmakta birebir olan soğan suyu kürü tarifi denemeniz gereken bir diyet önerisi.

Zayıflama kürü arayanlar bitkilerin efendisi Ahmet Maranki’nin Soğan Suyu kürü ile hedeflerine ulaşabilirler. Sağlıklı beslenme alanında herkeste bilinç oluşturan Maranki, zayıflama, sperm sayısını artırma ve baş ağrısı ya da prostat gibi pek çok konuda iyi gelen kürleri ile tanınmaktadır.

Soğan Kürü Malzemeler:

2 adet soğan
Yarım litre su
50 ml sirke

Ahmet Maranki Soğan Suyu Kürü Tarifi
Metabolizmayı hızlandırıcı etkisi olan soğan kürü, özellikle diyet yapanlar için yağ yakımını artırma özelliğine sahiptir. 2 adet soğan kabukları ile beraber 2 litre suyun içine atılır ve üstüne ortalama 50 ml sirke ilave edilir. Orta ateşte yaklaşık 10 dakika boyunca kaynatıldıktan sonra ılıması için kenara alınır ve sabah akşam aç karnına ve yemeklerden önce tüketilir. İsteyenler soğanı da yiyebilirler. 15 gün boyunca tekrar edilmesi gerekir.

Similar Posts